NR6028T220M
Partnumber:
NR6028T220M
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A 175.5mOhm DCR 2424 T/R