NR6028T3R0N
Partnumber:
NR6028T3R0N
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 3uH 30% 100KHz Ferrite 3.4A 0.0299Ohm DCR 2424 T/R