NR6045T100M
Partnumber:
NR6045T100M
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 2.5A 61.1mOhm DCR 2424 T/R