NR6045T101M
Partnumber:
NR6045T101M
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 700mA 650mOhm DCR 2424 T/R