NRH2412T6R8MNGH
Partnumber:
NRH2412T6R8MNGH
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Ferrite 0.55A 0.504Ohm DCR T/R