NRS3015T100MNGH
Partnumber:
NRS3015T100MNGH
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 0.71A 0.264Ohm DCR 1212 T/R