NRS4018T150MDGJ
Partnumber:
NRS4018T150MDGJ
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 0.85A 0.252Ohm DCR 1515 T/R