NRS4018T1R0NDGJ
Partnumber:
NRS4018T1R0NDGJ
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 3.2A 0.0324Ohm DCR 1515 T/R