NRS4018T220MDGJ
Partnumber:
NRS4018T220MDGJ
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 720mA 348mOhm DCR 1515 Automotive T/R