NRS4018T6R8MDGJ
Partnumber:
NRS4018T6R8MDGJ
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Ferrite 1.45A 0.1176Ohm DCR 1515 T/R