NRS6020T2R2NMGJ
Partnumber:
NRS6020T2R2NMGJ
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 2.9A 40.8mOhm DCR 2424 Automotive T/R