NRS6028T4R7MMGK
Partnumber:
NRS6028T4R7MMGK
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 3A 40.3mOhm DCR 2424 Automotive T/R