NRS6045T101MMGKV
Partnumber:
NRS6045T101MMGKV
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 0.75A 0.6058Ohm DCR 2424 Automotive T/R