NRS8030T3R3MJGJ
Partnumber:
NRS8030T3R3MJGJ
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 4.3A 0.0247Ohm DCR 3131 T/R