NRVB10100MFST1G
Partnumber:
NRVB10100MFST1G
Manufacturer:
onsemi
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 100V 10A Automotive 5-Pin(4+Tab) SO-FL T/R