NRVTS12120EMFST1G
Partnumber:
NRVTS12120EMFST1G
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 120V 12A Automotive 5-Pin(4+Tab) SO-FL T/R