NRVTS2H60ESFT1G
Partnumber:
NRVTS2H60ESFT1G
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 60V 2A Automotive 2-Pin SOD-123FL T/R