NRVTS8100MFST1G
Partnumber:
NRVTS8100MFST1G
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Schottky Barrier Rectifier 100V 8A 8-Pin SO-FL T/R - Tape and Reel