NTB60N06T4G
Partnumber:
NTB60N06T4G
Manufacturer:
onsemi
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 60A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R