NTCLE100E3103GB0
Partnumber:
NTCLE100E3103GB0
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Thermistor NTC 10K Ohm 2% 2-Pin Radial 3977K -4.5 to -4 Bulk