NTD20N03L27G
Partnumber:
NTD20N03L27G
Manufacturer:
onsemi
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
NTD20N03L27G
Package
Trans MOSFET N-CH 30V 20A 3-Pin(2+Tab) DPAK Tube