NTP60N06L
Partnumber:
NTP60N06L
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
870 in stock
SKU:
NTP60N06L
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 60A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube