NTS10100EMFST1G
Partnumber:
NTS10100EMFST1G
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 100V 10A Automotive 5-Pin(4+Tab) SO-FL T/R