NTS12100EMFST1G
Partnumber:
NTS12100EMFST1G
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 100V 12A 5-Pin(4+Tab) SO-FL T/R