NTSB40100CTT4G
Partnumber:
NTSB40100CTT4G
Manufacturer:
onsemi
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 100V 40A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R