NVD10UCD1800
Partnumber:
NVD10UCD1800
Manufacturer:
KOA Speer Electronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Var MOV 1000VAC/1465VDC 2500A 1800V Thru-Hole Radial Bulk