NX1117C33Z
Partnumber:
NX1117C33Z
Manufacturer:
Nexperia
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 1A 4-Pin(3+Tab) SC-73