NX5032GA-12.000M-STD-CSK-4
Partnumber:
NX5032GA-12.000M-STD-CSK-4
Manufacturer:
NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Crystal 12MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 8pF FUND 120Ohm Automotive 2-Pin SMD