NXA025A0XZ
Partnumber:
NXA025A0XZ
Manufacturer:
LINEAGE
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 0.8V to 5.5V 25A 14-Pin SIP