OAR1R050FLF
Partnumber:
OAR1R050FLF
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 0.05 Ohm 1% 1W ±20ppm/°C Bare Metal RDL