OAR5R005FLF
Partnumber:
OAR5R005FLF
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 0.005 Ohm 1% 5W ±20ppm/°C Bare Metal RDL