OARS-XPR005FLF
Partnumber:
OARS-XPR005FLF
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
Connector
Availability:
1745 in stock
SKU:
OARS-XPR005FLF
Package
Res Metal Alloy 0.005 Ohm 1% 5W ±40ppm/°C Bare Metal J-Lead SMD Automotive