OARS1-R005FI
Partnumber:
OARS1-R005FI
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Alloy 0.005 Ohm 1% 2W ±40ppm/°C J-Lead SMD Automotive T/R