OARS1R010JLF
Partnumber:
OARS1R010JLF
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Alloy 0.01 Ohm 5% 2W ±40ppm/°C Bare Metal J-Lead SMD Automotive T/R