OKI-78SR-5/1.5-W36-C
Partnumber:
OKI-78SR-5/1.5-W36-C
Manufacturer:
MURATA MANUFACTURING
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 5V 1.5A 7.5W 3-Pin SIP Module Tray