OKI-78SR-5/1.5-W36H-C
Partnumber:
OKI-78SR-5/1.5-W36H-C
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 1.5A 7.5W 3-Pin SIP Module