OKI-T/36W-W40N-C
Partnumber:
OKI-T/36W-W40N-C
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5.021V to 15.5V 3A 36W 5-Pin SMT T/R