OKL2-T/20-W12P2-C
Partnumber:
OKL2-T/20-W12P2-C
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 0.69V to 5.5V 20A 110W 10-Pin LGA Module