OKX2-T/16-D12N-C
Partnumber:
OKX2-T/16-D12N-C
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 0.7525V to 5.5V 16A 80W 11-Pin SIP Tray