OKY-T/10-W5P-C
Partnumber:
OKY-T/10-W5P-C
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 0.7525V to 3.63V 10A 33W 7-Pin SMD T/R