OKY2-T/16-D12P-C
Partnumber:
OKY2-T/16-D12P-C
Manufacturer:
Murata Power Solutions
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 0.7525V to 5.5V 16A 80W 7-Pin T/R