ORNTA1002AT1
Partnumber:
ORNTA1002AT1
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film NET 10K Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/°C ISOL Molded Epoxy 8-Pin SOIC Gull Wing SMD Medical T/R