P024T048T12AL
Partnumber:
P024T048T12AL
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
1969 in stock
SKU:
P024T048T12AL
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 48V 2.5A 120W 56-Pin