P0603E1000FB
Partnumber:
P0603E1000FB
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 100 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Waffle