P0603E10R0BB
Partnumber:
P0603E10R0BB
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 10 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Epoxy Pad SMD T/R