P0603E33R2FB
Partnumber:
P0603E33R2FB
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 33.2 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R