P0603Y49R9BB
Partnumber:
P0603Y49R9BB
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0603 49.9 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±10ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R