P0751.332NLT
Partnumber:
P0751.332NLT
Manufacturer:
Pulse Electronics Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Unshielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 5.4A 18mOhm DCR T/R