P091S-QC15BR50K
Partnumber:
P091S-QC15BR50K
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Conductive Plastic POT 50K Ohm 20% 0.05W(1/20W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 6mm (28.3 X 9.5 X 11.35mm) Pin Panel Mount/Through Hole Box/Tray