P1168.153NLT
Partnumber:
P1168.153NLT
Manufacturer:
Pulse Electronics Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH/11.3uH 20% 100KHz 3.1A 47mOhm DCR T/R